Motywacja - Miłość

Ach! Miłość piękna rzecz. Najbardziej motywująca, ze wszystkich. Kiedy mamy obok osobę, którą kochamy nad życie. I wielu moich postach, ukryty jest fakt o moim księciu z bajki. Jest dla mnie najważniejszym człowiekiem w życiu. Można powiedzieć, że inspiracją na każdy dzień i nowy post.

Kiedyś w szkole na przerwie napisałam o nim piękny tekst. Ale chyba nigdy nie odważę się Go wrzucić jako zwykły post. Jeśli tutaj dotarłeś mój czytelniku, postanowiłam Ci pokazać mój amatorski tekst o miłości do tego jedynego.

Ludzi tłum, lecz człowiek czuje się samotny. W mojej szkole jest tysiąc osób, a ja siedzę sama. Tęsknię za jednym debilem, który jest dla mnie wszystkim, nie umiem bez niego żyć. Tak mi smutno, tak mi samotnie. Gdy obok mnie nie ma tego jedynego. Pusto. Jest wokoło mnie tyle ludzi, a jednak czuję, że jest pusto. Nikt nie odpowiada do mojego charakteru, nikt nie jest taki jak ja. Tylko On. Ten cudowny i daleko będący mężczyzna, jest idealny dla mnie. Rozumie mnie jako jedyny. Chociaż jesteśmy różni to tacy sami. Czasem nawet słowo powiemy tak samo i razem wyznamy jak bardzo się kochamy. Zakochana? To mało powiedziane. To już uzależnienie, albo naprawdę istnieje prawdziwa miłość. Dwoje wariatów, uczucie szalone, pocałunki skradzione. O Boże! Jak ja za nim tęsknię. Pusto w mym życiu bez niego. Mój sens to on. Przy nim mój uśmiech szczery się pojawia.

Mam nadzieję, że Wam się spodobał. :)

1 komentarz :

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka