Muzyka w duszy gra.

Najważniejsza dla nas rzecz. Nie umiemy bez niej żyć. Pomaga nam lepiej niż najlepszy przyjaciel, jest zawsze gdy jej potrzebujemy. Każdy słucha czegoś na siebie czasem innej, a czasem lubimy to samo. Ale jest ona nie odłączną częścią naszego życia, Rock, pop, rap i wiele innych to MUZYKA! To nasze życie, ponieważ utożsamiamy się do słów zawartych w niej, tańczymy w jej rytm. Czasem doprowadza nas do łez, czasem do płaczu ze śmiechu, a przede wszystkim motywuje. Stoi obok nas i zawsze gdy chcemy uciec wkładamy słuchawki w uszy i słuchamy jak rad. Tylko ona czasem nas rozumie, nikt inny. Szybciej bije nasze serce, włosy na rękach stają dęba to oznaka, że słuchasz jej sercem. Nie wiem czy tylko ja tak myślę, ale według mnie piosenki są głownie o miłości. Miłość jest weną do jej tworzenia, ale też do jej słuchania, nie tylko gdy jesteśmy z kim, ale gdy nas zrani. Wybieramy odpowiedni utwór i motywujemy się do dalszego życia.Gdy nic Ci nie wychodzi, myślisz, że jesteś do niczego, nie pij, nie pal, nie idź w używki, ale w muzykę. Tak samo uzależnia, lecz daje Ci coś jeszcze. A teraz gdy skończysz to czytać włącz swój ukochany przebój i wsłuchaj się w swoje serce. Możesz na prawdę wiele, a muzyka Ci w tym pomoże. :)

Widzisz obraz, który dodała, i myślisz: ''Przecież on w ogóle tu nie pasuje''. Mylisz się. Pasuje idealne. Spójrz! Słyszysz szumiące drzewa, szczekającego psa, chłodny wiatr na policzkach? To wszystko muzyka. Słyszę jak zwierzęta grają swą melodie. Jak wróble lecą. Tam w oddali coś jest. Nie znane mi. Gęsty las. A co w nim się kryje? Wszystko na co wyobraźnia pozwoli. Wystarczy iść za muzyką, a i wyobraźnia Ci otworzy inny świat.

10 komentarzy :

 1. Pięknie to opisałaś :))

  merows.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. cudownie napisane :)

  http://moniqa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś przeglądnęłam wiele blogów, te gorsze i lepsza, ale Twój jest cudowny! Muszę zapoznać się z resztą postów. Piękny wygląd (ach... prześliczny odcień szarego), świetny post (bardzo w moim stylu), a Twoja osobowość aż wyrywa się z pod płaszcza słów.
  Właśnie zdobyłaś nową czytelniczkę ;)

  Miss Grayhall http://grayhalls-imagination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, muzyka jest jedną z najmocniejszych używek na świecie. Poucza, motywuje, inspiruje. Teraz, proszę, wyobraź sobie co się dzieje, gdy połączysz ją z innymi używkami.
  Odlatujesz i wchodzisz na nowy poziom.

  Plastycznie przedstawiłaś to doskonale.

  Pozdrawiam, zauroczony Piotruś z https://solvrz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Totalnie urzekłaś mnie swoim sposobem pisania! RE-WE-LA-CJA! *.*
  Oj muzyka tworzy calutki nasz świat. Bez niej nie ma niczego :)

  Zapraszam do siebie: http://tangledstories314.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, co zrobiłabym bez muzyki. Pozwala mi się wyładować, rozluźnić, zapomnieć o problemach. Opisałaś to bosko i poetycko ;o
  /Agrafka
  NASZ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś stworzona do pisania! Pięknie napisane.Osobiście również nie rozłączam sie z muzyką :) Pozdrawiam
  http://www.wikaadayinmylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny post na pewno zostanę na dłużej ja już obserwuję i jeśli tobię się spodoba mój blog to również zachęcam do obserwacji http://slendujula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. nikt tak nie potrafi fajnie w słowa ująć takich prostych zjawisk/odczuć ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka