Osiągniesz coś?

Widzisz przeszkody w życiu. Myślisz, że nic Ci się nie uda. A teraz spójrz na ludzi, którzy coś osiągnęli. Są szczęśliwi. Musieli przezwyciężyć wiele problemów. I teraz znają prawdziwy smak pasji. Mają cudowne życia usłane z marzeń. Bo odważyli się stawić pierwszy krok. Na początku zawsze jest trudno. Musisz przezwyciężyć krytykę, a przede wszystkim mocno wierzyć w to co robisz. Ale mimo trudności jeśli będziesz wierzyć pokażesz wszystkim, że umiesz coś osiągnąć. Widzisz ten mały pączek. Jego celem mimo śniegu i mrozu jest rozwinąć się w piękny kwiat. A teraz. Co jest twoim celem?

4 komentarze :

 1. Masz rację, w skrócie pięknie opisałaś drogę do celu.
  A Ty? O czym marzysz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osiągnę dużo :D

  http://bagandcoffe.blogspot.com/
  http://thedorothymagazine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Krótki pościk, a tak naprawdę ma w sobie tyle treści. Warto wierzyć w siebie, w swoje możliwości, włożyć dużo pracy i podbić świat. I co najważniejsze - warto mieć marzenia, a potem zamieniać je w cele!
  Poleciłam Twojego bloga u siebie w poście o... Ulubieńcach Miesiąca! Twój blog jest świetny, zasługujesz na pochwałę. Twój blog mnie urzekł, więc go zaobserwowałam :) Pozdrawiam cieplutko!
  http://cosy-bloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten post do mnie przemówił :o i kolejna perełka dzisiaj odnaleziona ;) niby krótko, ale z głębszym sensem... i do tego ta fotografia. Cudownie!
  W tej chwili szukam sensu. Chcę odnaleźć swoją przyszłość, studia, zawód :) Wierzę, że mi się w końcu uda.

  http://by-wiedzma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka