Walentynki nie tylko dla zakochanych.

Dzisiaj Walentynki moi kochani. To święto miłości. I nie chodzi tutaj by chwalić się swoją połówką. Bo miłość to nie tylko zakochane pary. Ale miłość to też rodzice, rodzina i każdy człowiek przechodzący obok nas. Darzmy się szacunkiem każdego dnia. Czasem święta są potrzebne żeby sobie o tym przypomnieć. Tak jak na święta jeździmy do rodziny i przypominamy sobie jacy są ważni ze spędzamy z nimi chociaż ten jeden dzień w roku. Tak samo Walentynki powinny przypominać o szacunku o miłości. A nie żeby ją okazywać tylko tego dnia. Miłość nie jest tylko między dwojgiem ludzi, lecz powinna być między wszystkimi. W końcu jesteśmy jednym gatunkiem i powinniśmy się trzymać wszyscy razem bez względu na różnice. Pamiętajcie dzisiaj jest dzień miłości i trzeba się zawsze miłościć. Komu mogę podarować trochę dobra?


6 komentarzy :

 1. Dla mnie walentynki to strasznie banalne "święto", o ile świętem można nazwać dzień zakochanych. Może to dlatego, że zewsząd wszyscy próbują na zakochanych zarobić;p
  Miłość powinno okazywać się każdego dnia, ale może masz rację, może ten dzień faktycznie powinien służyć jako "przypomnienie".
  Pozdrawiam ;)
  http://niciwszystkowszystkoinic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście nie obchodzę tego święta, bo wychodzę z założenia że o drugą połówkę trzeba walczyć cały czas, nie w WALENTYNKI tylko zawsze. Niestety większość osób nic nie robi przez cały rok, a kiedy przychodzi jeden dzień w roku to wszyscy biegają z kwiatkami bo inaczej nie wypada. Dla mnie to chore i nigdy nie zmienię zdania.
  buźka i w wolnej chwili zapraszam do siebie.
  http://dagiia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jak koleżanka wyżej nie obchodze tego "swieta", ponieważ zostało ono stworzone na potrzeby marketingowe. Pary kupują mnóstwo czekoladek, kwiatków i innych dupereli, a firmy sprzedające to zarabiają właśnie w tym dniu.

  Pozdrawiam :)
  http:// bibliotekaslow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogło powstać na potrzeby marketingowe. Ponieważ Walentynki są obchodzone od średniowiecza. Mozna tak samo powiedzieć o innych świętach. Przecież na Boże Narodzenie lub Wielkanoc sklepy są zapełnione tak samo jak w Walentynki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie obchodzę Walentynek. Nie wydaję pieniędzy.. :) Tak w sumie to już po Walentynkach.. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie Święto Zakochanych stało się strasznie przereklamowane.. Ale co kto lubi :)
  http://risaablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka