Motywacja

W tym szarym świecie szukamy ucieczki od problemów. Czekamy na motywację do działania. Nie możemy się oderwać od grawitacji naszego łóżka, żeby coś zrobić, coś zmienić na lepsze. Potrzebujemy kopniaka do działania. Przygotowałam dla Was kilka kartek z Internetu z motywacjami.

Na początek coś dla śpiochów. Nie musicie wstawać rano!  Mam nadzieję, że dobry humor z tego powodu doprowadzi Was do sukcesu.

Mimo iż podejmujemy decyzje przez serce, nie zapominajmy co jest dobre, a co złe. Żebyśmy nie zostali z niczym. Najważniejsze - warto próbować mimo porażek.

Każdy dzień w naszym życiu może stać się najpiękniejszym jeśli dobrze go wykorzystamy, a nie tylko siedzimy i czekamy aż ten dzień przyjdzie do nas.

Dokładnie! Ważniejsze są starania. I wiesz, że mimo potknięć i ran brniesz do celu po raz kolejny wstając i przypominając sobie, że cel w życiu jest najważniejszy.A pro po szkoły, która się niestety zbliża. Każdego życie jest indywidualne, to taki nasz samodzielny sprawdzian bez ściągania.Wiele osób o tym zapomina. Nie myśli o swoich celach, chce tylko zdać i jak najszybciej zapomnieć. A tak naprawdę nauka w szkole potem przydaje się w pracy, w przyszłości i codziennym funkcjonowaniu.


W czasach szkolnych nie zdajemy sobie sprawy ile problemów i obowiązków mają dorośli. Dla nas ważne jest czy uda nam się przekonać mamę, że mogę nie iść do szkoły. Czy dostanę 10 zł na słodycze. A w prawdziwym życiu jest o wiele trudniej. Nie którzy będą żałować dni w których nie byli w szkole, bo mogli z niej wynieść coś co brakuje im teraz.


Widziałam ten obrazek wiele razy i taka prawda, kiedy się uśmiechamy operujemy pozytywną energią, szybciej poznajemy ludzi i przestajemy czuć się tacy osamotnieni. Uśmiech zapoznaje ludzi, chociaż nigdy nie rozmawiali. Zarażasz nim kiedy pokażesz go innym. Zrób, żeby twój dzień był pełen uśmiechu i rozdawaj go innym!


Na koniec szczera prawda bez motywacji do ciężkiej pracy nie ma efektów. A uśmiech zawsze nam w tym pomóc. Lepiej coś robić kiedy jest się wesołym niż złym. Coś ci nie wyjdzie? Uśmiechnij się! Każdemu się zdarza! Może wkrótce będziesz w tym mistrzem.Mam nadzieję, że was zmotywowałam do działania! I do nowego roku szkolnego!
:)

1 komentarz :

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka