Motywacja #2

Witam ponownie w szarym świecie, w którym szukamy motywacji do działania i kolorowania naszego pięknego świata! O to kolejna porcja kilku kartek z Internetu, które dają kopa do działania.


Ukochana osoba jest dla nas bardzo ważna, to ona prowadzi nas, by ujrzeć lepszego siebie. Pokazuje nam, co w nas kocha i co powinniśmy w sobie rozwijać. Często napędza nas do działania, do lepszego trybu życia. Warto mieć myśl, że jest taka osoba.


Większość z nas czeka, aż złe chwile po prostu przeminął. Oczekujemy, że wszystko samo się zmieni. A powinniśmy mieć przeświadczenie, że to nasze życie jest w naszych rękach. I nawet kiedy wali się świat nie stójmy z założonymi rękoma tylko działajmy, by chociaż odrobina dobroci pozostała. Trzeba ze złych chwil wynieśli coś dobrego.


Podam bardzo częsty przykład biednego i bogatego. Bogaty zazwyczaj ma i chce więcej, i po jakimś czasie nie przynosi mu już satysfakcji samo ''mieć''. Chce rządzić firmą, ludźmi, wszystkim! Nie widzi ile dobrego może być w tym co ma. W rodzinie jaką posiada. Biedny natomiast, cieszy się z każdej najdrobniejszej rzeczy. I tak jak śpiewała Sylwia Grzeszczak ,,Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!'' >> LINK <<


Każdy z nas jest zdolny do pokonania problemów życiowych. Tak nas Bóg stworzył, by to co nam daje z łatwością pokonać. A kiedy nie idzie musisz tylko uwierzyć, a będzie lepiej. Powinniśmy znać swój cel i mieć wiarę, że tego dokonamy i wszystkie problemy pokonamy!


Jutra może nie być. Wiele osób to powtarza, ja jednak uważam, że trzeba mieć plany na przyszłość. Ale trzeba dążyć do nich każdego dnia. Twój jeden dzień powinien być Twoim małym osiągnięciem i powiedzeniem sobie: ,,Tak dzisiaj coś zrobiłam ze swoim życiem. Nie siedziałam cały dzień bez sensu przed telefonem i komputerem. Tylko osiągnęłam/osiągnąłem swój mały cel.''


Sądzę, że nie muszę nic tutaj więcej dodawać. Po prostu potrzeba nam tego celu i planu na życie. Po prostu. ;-)


Nic dodać nic ująć!


Link do poprzedniej części motywacji.
http://crazyphotonature.blogspot.com/2016/08/motywacja.html

5 komentarzy :

 1. Dzięki za kopa motywacyjnego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Post naprawdę mi się podoba. Motywacja zawsze się przyda, a szczególnie w tak deszczową pogodę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. motywujące teksty :d pozytywny post ;)

  grlfashion.blogspot.com
  Zapraszam:* Odwdzięczam się za każdą obserwacje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż zapisze sobie ten post, bo daje niezłego kopa w tyłek! Dobra robota, masz świetny wystrój bloga!
  Pozdrawiam ciepło:)
  https://dziewczynawczarnymkapeluszu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Motywacja, motywacja, motywacja ... to coś czego szukam od dłuższego czasu. Gdzie jest? Jeszcze nie wiem, ale jak znajdę to chętnie się z Tobą podzielę :)
  Pozdrawiam serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do siebie: http://nelcziik.blogspot.com/
  + obserwuję

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka