Jak dokonać niemożliwego?

Cześć! Posłuchaj mnie! Patrzę na Ciebie! I wiesz kogo widzę? Osoba, która osiągnie wszystko! Spełnisz swoje marzenia, bo jesteś do tego zdolny. Wymierz swój cel! Co nim jest?! Napisz dużymi literami! Teraz powiedz co musisz zrobić by go osiągnąć?! Tak mało brakuje, żebyś był/a szczęśliwy/a? Na co czekasz? Ruszaj! Życie Ci ucieka z przed nosa, a ty powinieneś je gonić. Zdobywać marzenia. Tutaj nie ma ograniczeń. Jeśli czegoś chcesz to po prostu to weź! Kiedy naprawdę Ci zależy nic nie powinno stanąć Ci na drodze! Ludzie są marzycielami, bujają w obłokach, a tak naprawdę to wszystko mogą mieć w rzeczywistości. Wykorzystaj kreatywność jaką w sobie masz. Stwórz coś nowego, niech wszyscy to podziwiają. Na co czekasz? Boisz się co pomyślą inni? Jak zareagują? Jeśli zawsze będziesz się bał nic nie osiągniesz tak jak oni. Chcesz całe życie patrzeć jak inni, którzy się odważyli odnoszą sukcesy? Myślę, że nie. Więc już teraz zacznij wszystko planować, by Twoje marzenie spełniło się nie na 50%, nie na 75%, tylko na 100%, a nawet 2000% Wiem, że na to Cię stać. Uwierz w siebie i w swoje możliwości. Ludzie nie dostrzegają, że wszystko jest możliwe. Nie wierzysz? Spróbuj, a uwierzysz, że nawet Ty potrafisz latać! Może nie naprawdę, ale myślami, duszą, osiągnięciami. Jeśli będziesz naprawdę szczęśliwy poczujesz, że unosisz się te kilka centymetrów nad ziemią. Odnajdź swoją drogę do celu! Jaka ona jest? Usłana różami? Może są wokoło drzewa, a ona prowadzi Cię prosto w stronę słońca? A co jeśli jest pełna przeszkód? Po prostu je pokonaj! Dla takiego człowieka jak Ty to łatwizna. Do dzieła!


4 komentarze :

 1. Bardzo motywujący post, każdy powinien uwierzyć w siebie i dążyć do celu. :)

  Obserwuję i zapraszam do siebie: http://karox96.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pozytywny i motywujący wpis :) Najważniejsza jest wiara we własne możliwości i spełnianie chociażby tych najmniejszych marzeń ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie podobny post był jakiś tydzień temu, spełnianie marzeń w życiu jest obowiązkiem każdego z nas, nie wolno siedzieć na miejscu z założonymi rękoma. Trzeba ruszać do przodu :)!

  http://aleksandramakota.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój post dostarcza baardzo dużo motywacji i wiary w samego siebie :)

  Jeśli Ci się spodoba skomentuj, zaobserwuj.. Odwdzięczę się :)
  http://rougeper.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka