Kobieta jest jak wiosna.

Wiosna smyra Cię po ciele. Czujesz ciepło bliskiej osoby. Wiesz, że dzięki niej znaczysz coś dla świata. Otacza Cię miłością jakiej nigdy nie zaznałeś. Możesz jej powiedzieć o wszystkim, jest dla Ciebie wsparciem, którego nigdy nie miałeś. Potrafi zobaczyć kolory tęczy nawet w cieniu szarości. Jest Ci wierna i zawsze będzie. Zakochałeś się w niej. Może nie na początku, lecz po pewnym czasie, kiedy mogłeś wzrok cieszyć jej widokiem, jak na myśl przychodziło Ci ''Czemu ona jest najlepsza? Jest ideałem! Moim wspaniałym światem.'' Mimo, że popełniłeś wiele błędów i na początku nie wiedziałeś jak powiedzieć co czujesz, teraz jesteś najszczęśliwszy na świecie. To prawdziwa miłość, gdy przy niej możesz poczuć, że żyjesz. Ona uwodzi Cię swym pięknem, swoją naturą, duszą czystą bez skazy. Ty wiesz, że nie jesteś tak wspaniały, ale możesz kochać mocniej niż ktokolwiek potrafi. Kiedy słone łzy będą spływać Ci po policzkach, nie zostawi Cię, jednak jeszcze bardziej poczujesz niezwykłą moc jaka Was łączy. Nie zmarnuj tego! Nie pozwól, by ktoś niszczył jej piękno, stawaj w jej obronie. Oddaj za nią życie jeśli tylko będzie trzeba. Ona jest istnym Aniołem na Ziemi. Czujesz jej opiekę, która jest czulsza od matczynej. Ty zatem bądź jej stróżem i nie pozwól by jej piękny uśmiech zniknął z twarzy. Oddaj jej swój optymizm, aby jej szczęście było dla Was słońcem, wśród ciemności. Niesamowite połączenie delikatności i męstwa. Niech Twa kobieta będzie dla Ciebie wiosną, która łagodzi wszystkie mrozy, która zielenią otacza szary, wyblakły świat. Niech piękne niezapominajki na tle trawy przypominają o jej oczach. Strzeż Ją przed burzami, które niszczą spokój i wrażliwość. Nigdy nie przestawaj jej kochać, tak jak ona kocha Ciebie. Dbaj o nią, jak ona czule zajmuje się zwierzętami, jak z sercem podlewa rośliny. Podziwiaj i bądź dumny kiedy widzisz ją radosną tańczą boso na łące i wiesz, że ten uśmiech pojawia się dzięki Tobie!


10 komentarzy :

 1. Piękny opis miłości i towarzyszącej w tle wiosny :)
  Pozdrawiam.
  http://nawiedzonadroga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisane
  Mega motywujacy post
  Pozdrawiam
  Love-styl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham takie wpisy, bez żadnego określonego tematu, a jednak z ukrytym morałem. Rewelacja, czekam na więcej, więc- obserwuję!

  Zapraszam ---> http://hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale masz super szablon!
  http://noisyss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post. Świetnie się go czytało. Bardzo lubie taki post. Nawet nie wiesz kuedy się wciagniesz...

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post, prawdziwy wątek tematu pod przykrywką-super pomysł :)
  makeupwlosypielegnacja.blogspot.nl

  OdpowiedzUsuń
 7. Wciągający post *O*
  http://ruudegirls.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. zdjęcie jest strasznie nie wyraźne

  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to chodziło :) Nie chce tutaj pokazywać siebie i zajebistych sesji, które nic nie mają do postu. Niewyraźny filtr na zdjęciu też coś oznacza. Widać, że jest na nim kobieta, wśród jak na razie ponurej wiosny. Przekaz zachowany. :)

   Usuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka