Pozornie "zajebiści".

Samotność przytłacza, samotność zabija. Potrzebujesz ludzi! Gdzie oni są? Nienawidzą Cię za to jaki jesteś! Ciągle szydzą ''Jesteś nikim!!'', ''Jesteś dnem!'' Rozpierdalają Twój umysł hejtami. Rzygasz życiem, które daje Ci w kość! Nienawidzę ludzi, którzy udają kogoś kimś nie są. Co Wam da fajność?! Zabierzesz hajs i swój lans do grobu. No tak jesteś młody nie myślisz o śmierci. Bo po co? Przecież to tak daleko, lecz nigdy nie wiesz co Cię spotka! Może jutro pożegnasz kogoś bliskiego? A ty jak nędzna suka wykorzystujesz ludzi nie patrząc na ich cierpienie! Zastanów się trochę jaką krzywdę robisz innym ludziom!? To dla Ciebie śmieszne? Zobaczymy jak się będziesz czuć, gdy pośmiejemy się z Ciebie! Dobrze Ci tak? Wytykana, poniżana. Zajebiste życie co nie? Chcesz się zamienić? O nie to tylko dla tych twardych co zniosą wszystko i zamienią zło na dobro! Wiesz, bo w tym świecie, jest odrobina dobra w tej głębi zła! Możesz wybrać! Aby wiedzieć co to miłość, albo nienawiść! Po tak ostrym wstępie chcę Was ostrzec, że każdy ma uczucia. Że warto mieć coraz większe grono przyjaciół, a nie wrogów. Każdy narzeka na fałszywych przyjaciół. Może narzekasz na wszystko wokoło. Może najpierw zobacz jakie błędy Ty popełniasz i czy o Tobie nikt nie ma powodu powiedzieć, że jesteś fałszywy. Spójrz w lustro i zobacz kim Ty jesteś. A dopiero gdy odkryjesz siebie oceniaj innych! Nie bądź pozornie zajebistym. Bądź po prostu sobą!


7 komentarzy :

 1. lekko kontrowersyjny temacior
  :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejtowanie jest złe, a sprzyja temu zazdrość.
  Gdy masz kanał na youtube, prowadzisz bloga, masz dużo like na instagramie i facebooku. Stajesz się kimś rozpoznawalnym, obcy ludzie mówią Ci "hej" na ulicy, proszą o zdjęcie... Jest czego zazdrościć, prawda?
  Właśnie stąd się to bierze, ta nienawiść człowieka do drugiej osoby. Zazdrość o to, że ta druga osoba miała odwagę do pokazania siebie, swojej twórczości itd. :)
  Mnie nawet te hejty motywują, że tak się wypowiem. Pokazują, że ktoś jest zazdrosny o to, co mam i osiągnęłam swoją ciężką praca. :)
  Z drugiej strony, zważmy na to, że nawet ta jedna osoba, która mnie hejtuje musiała wejść na mojego bloga. +1 wyświetlenie +1 komentarz. Zawsze coś! :)

  http://siatkareczkablogaq.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ten post zrobił na mnie ogromne wrażenie xdd Zgadzam się w pełni. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie: "Zabierzesz hajs i swój lans do grobu". Ma taki głęboki, niedostrzegalny na pierwszy rzut oka sens. Wielkie propsy ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem osób, które poniżają i udają kogoś, kim nie mogą być :c
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten post to solidny kopniak dla wszystkich hejterów. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy potrafią tylko wszystkich obrażać przeczytali go do końca i coś z niego wynieśli. Świetny post!
  https://pogonzarozumem.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepiej jest być sobą bez względu na hejty!
  Pozdrawiamy,
  MR&MRCHANEL/ www.mrandmrchanel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Najodważniejsi ludzie to ci, którzy nie boją się być sobą nieważne jak odbiera ich otoczenia! Należy dążyć do tego aby czuć się dobrze sami ze sobą :) Pozdrawiam Mój blog: mworldy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka