Czy warto jechać na See Bloggers? - cała prawda o tym wydarzeniu!

Jak pewnie każdy z was słyszał w dniach 23-24 czerwca 2018 roku odbyło się bardzo duże wydarzenie dla twórców internetowych. Miałam przyjemność na nim być. I każdy kto nie miał okazji tam się pojawić to żałujcie, że was nie było i bez wahania zapisujcie się na kolejną edycję już za rok. Zastanawiam się w jakiej miejscowości będzie See Bloggers 2019... Może Warszawa? Poznań? Albo znów Łodź? Jak myślicie? 


Działo się bardzo dużo i ten kto ma moje social media na pewno śledził całe wydarzenie na moim instastory. Jeśli nie, no to specjalnie dla was zapisane całe instastory z tych dwóch dni. Jeśli chcecie być na bieżąco koniecznie mnie zaobserwujcie pod nazwą _palilinka_


A teraz może zacznijmy od początku co tam się działo. Było mnóstwo warsztatów, z których wyniosłam bardzo dużo rzeczy, prelekcje, na których mogłam posłuchać doświadczonych ludzi i poznać ich zdanie na tematy związane z internetem. Bardzo podobała mi się wielka sala, w której było mnóstwo marek. Mogłam podejść do każdego stoiska i wziąć udział w konkursie czy też dostać bardzo ciekawe upominki. Na samym początku od SeeBloggers dostałam: 

Na śniadanie dostałam od DayUp pyszności:
Zostałam także umalowana przez AnnabelleMinerals.Makijaż był przepiękny. Bardzo dziękuję dziewczynom, które go wykonały.


InfluencerMe częstowało owocami, które mogliśmy zamoczyć w fontannie pysznej różowej czekolady. 


Smakowite chrupki dostałam oczywiście od Pringles. Mój ulubiony smak? Zdecydowanie serowy! Próbowaliście już Pringelsów? Jaki jest wasz ulubiony smak?


Od Interdruk dostałam przydany notes, w którym mogę w każdej chwili zanotować pomysły na nowy post. Dodatkowo nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem selfie z jeżem!!

TradeTracker obdarowało mnie koszulką oraz butelką i białymi cukiereczkami. Zastawiam się tylko czemu było mi po nich tak wesoło... 😂😂


Przy stoisku Seat, mogłam wykonać swoją własną torbę. Jaki jest efekt moich dwóch lewych rąk? 


Ale najważniejsze poznałam wiele ludzi na SeeBloggers!
I oczywiście byłam na wykładzie Wiktora Mrozika, który mówił o SexMasterce i jej karierze na YouTube!


Czy warto jechać na SeeBloggers? Oczywiście! Tam się tyle dzieje, że nie wiesz w co ręce włożyć i gdzie iść. Wielkie brawa dla organizatorów!!

2 komentarze :

  1. Żałuję, że nie mogłam się pojawić :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Marzę o tym wydarzeniu, gdy tylko się o nim dowiedziałam, ale jeszcze nie teraz. Za rok lub dwa pewnie się tam zjawię. :D
    Bardzo się cieszę, że są takie miejsca i wydarzenia, to bardzo pomocne i co równie ważne, po prostu strasznie fajne.
    Pozdrawiam Enka. :)

    OdpowiedzUsuń

Nie każdy dostrzega piękno. © 2018. Wszelkie prawa zastrzezone. Szablon stworzony z przez Blokotka